هشت چیست ؟

هشت یک گروه حرفه ای شامل طراح و کدنویس های حرفه ای هست که وبسایت هارو با توجه به نیاز ها و سلیقه ی شما از صفر تا صد طراحی و کدنویسی می کند. گروه هشت شامل یک طراح و 4 کدنویس در زمینه های مختلف مربوط به طراحی و کدنویسی و سایت می باشد .

طراحی گرافیکی با هشت

ما در هشت تمامی نیاز های گرافیکی شما را برطرف می کنیم. هر طرحی که نیاز داری داشته باشی کافیه با تیم هشت در میون بزاری تا تو سریع ترین زمان ممکن طرحی که تو ذهنت داری رو برات طراحی کنیم ! ما براتون لوگو ، رابط کاربری وبسایت، رابط کاربری اپلیکیشن، بنر، بیلبورد های تبلیغاتی، کارت ویزیت، پوستر و هر چیزی که تو دنیای گرافیک نیاز دارید رو با قیمت های خیلی خوب طراحی می کنیم :)

کدنویسی FRONT-END

ما در هشت کدنویسی های FRONT-END شما رو هم انجام میدیم. شما می تونید برامون رابط کاربری طراحی شده وبسایتتون رو بفرستید تا ما براتون کدنویسی کنیم. یا اینکه ، به ما سفارش طراحی و کدنویسی فرانت اند رو یکجا بدید و ما تمام کارهای وبسایت شما رو دست بگیریم. که گزینه دوم همیشه نتیجه مطلبو تری داره. ما برای کدنویسی فرانت توانایی این رو داریم که از بروزترین متد های کدنویسی فرانت اند استفاده کنیم و خروجی ای کاملا مشابه طرح شما تحویل بدیم.

کدنویسی BACK-END

همچنین ما می تونیم قالب فرانت شمارا به صورت بک اند کدنویسی کنیم. ما می تونیم قالب فرانت اند شما رو بر پایه سیستم های مدیریت محتوی آماده مثل وردپرس، جوملا و ... کدنویسی کنیم. یا اینکه به صورت اختصاصی با فریم ورک های PHP مانند لاراول براتون اونارو کدنویسی کنیم که تو این روش داشبورد مدیریت وبسایت شما کاملا اختصاصی طراحی و کدنویسی میشه. اگه دوست دارید یک وبسایت کاملا مدرن و اصولی و خوشگل داشته باشید ، از اولین مرحله تا آخرین مرحلشو به هشت بسیار !